Catering a servírovaná večeře na Česko-Slovenském plesu opět pod taktovkou renomované Francouzské restaurace Art Nouveau

Nad průběhem servírované galavečeře v hlavní Smetanově síni, v Cukrárne, v Grégrův/Palackého sále, v Sladkovského/Riegrův sále a nad gastronomickými požitky plesové nabídky ve všech ostatních prostorách pražského Obecního domu po celý slavnostní večer bude dohlížet šéfkuchař Francouzské restaurace Art Nouveau Pavel Pechr.
Současný šéfkuchař Francouzské restaurace Art Nouveau Pavel Pechr se vypracoval do své současné pozice více než patnáctiletou praxí v restauracích Obecního domu. Během této doby zajišťoval hlavně chod Francouzské restaurace, i když v mezidobí pracoval také v restauraci Rybí trh nebo se zúčastňoval kulinářských soutěží v České republice i v zahraničí. Jeho další doménou bylo zajišťování cateringových akcí, kde pod vlajkou Francouzské restaurace Art Nouveau připravoval pokrmy pro různé státní návštěvy (prezidenta USA George Walker Bushe, papeže Jana Pavla II., prezidenta Ruské federace Vladimira Vladimiroviče Putina, či kancléřku Spolkové republiky Německo Angelu Dorotheu Merkelovou) a pro další významné klienty nejen domácí, ale i světové společenské, kulturní a politické sféry.

 

Francouzská restaurace Art Nouveau v Obecním domě v Praze obhájila i v roce 2017 nejvyšší možné ohodnocení 3 zlatých lvů v hodnocení Nejlepší (nejen) pražské restaurace 2017.
Věříme, že si pochutnáte na různých specialitách a delikatesách. Zbývá už jenom měsíc do Česko-Slovenského plesu. Těšíme se na vás!

 

 Šéfkuchař Francouzské restaurace Art Nouveau Pavel Pechr

Datum zveřejnění: 19-1-2017

© Copyright ČESKO-SLOVENSKÝ PLES s.r.o., ART OF WORD s.r.o. a SLOVENSKO-ČESKÁ SPOLEČNOST 2013–2016
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. ROZUMÍM