Pro návštěvníky Česko-Slovenského plesu 2017 jsme jako bonus navíc připravili i možnost ubytování ve vybraných hotelech za speciální cenu. Jedná se o partnerské hotely Česko-Slovenského plesu:

Hotel Clement Prague
K+K Hotel Central
• K+K Hotel Fenix

Hotel Clement Prague 4* se nachází v Klimentské ulici na Praze 1, v klidné a bezpečné lokalitě v historickém centru  jen 8 minut pěšky od Obecního domu. Dále v pěší dostupnosti jsou Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, Karlův most a také obchodní centra Palladium a Kotva.

Hotel Clement nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.
Hotel Clement podává každé ráno bohatou snídani formou bufetu. Hotel dále nabízí i parkování v hotelové garáži (rezervace nutná, počet parkovacích míst omezen – příplatek 25 €/noc). Další služby hotelu – transfer hotelovou limuzínou z/na letiště (rezervace nutná – cena 30 €/1 cesta), praní a žehlení prádla, služby concierge.
Pro účastníky plesu Hotel Clement 4* nabízí ubytování pro Valentýnský víkend již od čtvrtka 16/02/2017 do pondělí 20/02/2017 za zvýhodněnou cenu:  


• dvoulůžkový pokoj Standard včetně snídaně s možností zrušení rezervace bezplatně 24 hod. před příjezdem za 85 €/noc včetně DPH a poplatků, resp. 80 €/noc včetně DPH – single

• dvoulůžkový pokoj Comfort včetně snídaně s možností zrušení rezervace bezplatně 24 hod. před příjezdem za 95 €/noc včetně DPH a poplatků, resp. 90 €/noc včetně DPH – single

• dvoulůžkový pokoj Superior včetně snídaně s možností zrušení rezervace bezplatně 24 hod. před příjezdem za 120 €/noc včetně DPH a poplatků, resp. 115 €/noc včetně DPH – single
• dvoulůžkový pokoj Superior s panoramatickým oknem včetně snídaně s možností zrušení rezervace bezplatně 24 hod. před příjezdem za 125 €/noc včetně DPH a poplatků, resp. 120 €/noc včetně DPH – single
• dvoulůžkový pokoj Superior s balkonem včetně snídaně s možností zrušení rezervace bezplatně 24 hod. před příjezdem za 130 €/noc včetně DPH a poplatků, resp. 125 €/noc včetně DPH – single
• dvoulůžkový pokoj Superior Suite včetně snídaně s možností zrušení rezervace bezplatně 24 hod. před příjezdem za 135 €/noc včetně DPH a poplatků, resp. 130 €/noc včetně DPH – single.

Rezervaci ubytování v Hotelu Clement 4* za zvýhodněnou cenu můžete udělat přímo na webových stránkách hotelu  www.hotelclement.cz a jako promo kód uveďte "PLES".

Případně přes speciální link a jako promo kód uveďte "PLES".

  

 

Přijíždíte do Prahy na Česko-Slovenský ples a hledáte ubytování? Již nemusíte, využít také můžete skvělých nabídek K+K Hotelů! K+K Hotel Central a K+K Hotel Fenix:

Stylový K+K Hotel Central 4* špičkové kvality se nachází v Hybernské ulici, Praha 1 – v samém středu Starého Města pražského a jen několik kroků od Prašné brány a Obecního domu (nachází se pouze 3 minuty od Obecního domu). Vyniká unikátní secesní architekturou nabízející moderní elegantní atmosféru a jeho výjimečný design zvýrazňují celkový charakter hotelu, zatímco extravagantní interiér nabízí relaxaci i jedinečnou atmosféru přepychu. Hotel nabízí 127 vysoce komfortních pokojů v kategoriích Classic a Executive s bezplatným vysokorychlostním připojením k internetu. V přízemí hotelu je umístěn Bistro Bar s příjemným posezením a vynikajícím menu. Volné chvíle můžete naplnit aktivním odpočinkem v hotelovém fitness a wellness se saunou.

Pro rezervaci ubytování v K+K Hotel Central 4* za zvýhodněnou cenu použijte link s proklikem:
https://kkhotels-hotelcentral.reztrip.com/ext/promoRate?property=922&mode=b&pm=true&sr=190541&vr=3 a do kolonky promo kód zadejte "CZSK".

Speciální cena je 89 €/noc nejen v den konání akce, stejné podmínky nabízí K+K Hotel Central v termínu 16.–20. 2. 2017 / Valentýnský víkend.

V ceně ubytování K+K Hotel Central: snídaně formou bufetu, připojení na internet v celém hotelu zdarma, volný vstup do wellness centra se saunou a fitness.

  

 

K+K Hotel Fenix 4* – tento stylový a příjemný hotel najdete v srdci "Zlaté Prahy" – jen několik málo kroků od Václavského náměstí. Pod architektonicky pozoruhodnou fasádou budovy ve stylu „pražské moderny“ se skrývá svěží a exkluzivní prostředí. Díky své centrální, ale přesto klidné poloze, je hotel ideálním místem pro soukromý i pracovní pobyt v Praze.

Pro rezervaci ubytování v K+K Hotel Fenix 4* za zvýhodněnou cenu použijte link s proklikem:
https://kkhotels-hotelfenix.reztrip.com/ext/promoRate?property=924&mode=b&pm=true&sr=190551&vr=3 a do kolonky promo kód zadejte "CZSK".

Speciální cena je 79 €/noc  nejen v den konání akce, stejné podmínky nabízí K+K Hotel Central v termínu 16.–20. 2. 2017 / Valentýnský víkend.

K+K Hotel Fenix u Václavského náměstí nabízí prvotřídní služby i vlastní hotelovou garáž (za poplatek). V ceně ubytování: snídaně formou bufetu, připojení na internet v celém hotelu zdarma, volný vstup do wellness centra se saunou a fitness.

  

 

V případě potřeby dalších informací ohledně ubytování nám napište na e-mail: info@ceskoslovenskyples.cz / vstupenky@ceskoslovenskyples.cz a my vám rádi vaše dotazy zodpovíme.

 

© Copyright ČESKO-SLOVENSKÝ PLES s.r.o., ART OF WORD s.r.o. a SLOVENSKO-ČESKÁ SPOLEČNOST 2013–2016
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. ROZUMÍM