Pro návštěvníky Česko-Slovenského plesu 2018 jsme jako bonus navíc připravili i možnost ubytování ve vybraných hotelech za speciální cenu. Jedná se o partnerské hotely Česko-Slovenského plesu:

 

Hotel Clement Prague 4* se nachází v Klimentské ulici na Praze 1, v klidné a bezpečné lokalitě v historickém centru  jen 8 minut pěšky od Obecního domu. Dále v pěší dostupnosti jsou Václavské náměstí, Staroměstské náměstí, Karlův most a také obchodní centra Palladium a Kotva.

Hotel Clement nabízí klimatizované pokoje se kabelovou TV. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.
Hotel Clement podává každé ráno od 6,30 do 10,30 hodin bohatou snídani formou bufetu. Hotel Clement nabízí i parkování v hotelové garáži (rezervace je nutná, počet parkovacích míst omezen – příplatek 25 €/noc). Další služby hotelu – transfer hotelovou limuzínou z/na letiště (rezervace nutná – cena 30 €/1 cesta), praní a žehlení prádla, služby concierge.


Pro hosty plesu Hotel Clement 4* nabízí ubytování již od čtvrtka 22/02/2018 do pondělí 26/02/2018 za zvýhodněnou cenu. Ceny za ubytování jsou uveděny včetně snídaně, DPH a poplatků s možností zrušení rezervace bezplatně 24 hod. před příjezdem:  

  • dvoulůžkový pokoj Standard kategorie za 85 €/noc, respektive jednolůžkový pokoj za   80 €/noc 
  • dvoulůžkový pokoj Comfort kategorie  za 95 €/noc, respektive jednolůžkový pokoj za 90 €/noc 
  • dvoulůžkový pokoj Superior kategorie  za 120 €/noc, respektive jednolůžkový poko za 115 €/noc 
  • dvoulůžkový pokoj Superior s panoramatickým oknem 120 €/ noc,  respektive jednolůžkový pokoj 125 €/ noc 
  • dvoulůžkový pokoj Superior Suite za 135 €/noc,  respektive jednolůžkový pokoj za 130 €/noc 

Rezervaci ubytování v Hotelu Clement 4* za zvýhodněnou cenu můžete udělat přímo na webových stránkách hotelu  www.hotelclement.cz a jako promo kód uveďte "PLES".

Případně přes speciální link a jako promo kód uveďte "PLES2018". Proklik na rezervace zde.

 

Hotel Clement

 

K+K Hotel Central 4*  se nachází v Hybernské ulici, Praha 1 – v samém středu Starého Města pražského a jen několik kroků od Prašné brány a Obecního domu (pouze 3 minuty). Vyniká unikátní secesní architekturou. Hotel nabízí 127 vysoce komfortních pokojů v kategoriích Classic a Executive s bezplatným vysokorychlostním připojením k internetu. Volné chvíle můžete naplnit aktivním odpočinkem v hotelovém fitness a wellness se saunou.

Pro rezervaci ubytování v K+K Hotel Central 4* za speciální cena 95 €/noc nejen v den konání akce, stejné podmínky platí v termínu 21.-27.2.2018 Použijte link s proklikem zde

Rezervaci ubytování v K+K Hotelu Central 4*  za zvýhodněnou cenu můžete udělat přímo na webových stránkách hotelu  https://www.kkhotels.com/cs/prague/hotel-central  a jako promo kód uveďte "CZSK".

 

K+K Hotel Central

K+K Hotel Fenix 4* – tento stylový a příjemný hotel najdete v srdci "Zlaté Prahy" – jen několik málo kroků od Václavského náměstí. Pod architektonicky pozoruhodnou fasádou budovy ve stylu „pražské moderny“ se skrývá svěží a exkluzivní prostředí. Díky své centrální, ale přesto klidné poloze, je hotel ideálním místem pro pobyt v Praze. K+K Hotel Fenix nabízí prvotřídní služby i vlastní hotelovou garáž (za poplatek). V ceně ubytování: snídaně formou bufetu, připojení na internet v celém hotelu zdarma, volný vstup do wellness centra se saunou a fitness.

Pro rezervaci ubytování v K+K Hotel Fenix 4* za speciální cena 79 €/noc nejen v den konání akce, stejné podmínky platí v termínu 21.-27.2.2018, použijte link s proklikem zde.

Rezervaci ubytování v K+K Hotelu Fenix 4*  za zvýhodněnou cenu můžete také udělat přímo na webových stránkách hotelu  https://www.kkhotels.com/en/prague/hotel-fenix  a jako promo kód uveďte "CZSK".

 

K+K Hotel Fenix

V případě potřeby dalších informací ohledně ubytování nám napište na e-mail: vstupenky@ceskoslovenskyples.cz a my vám rádi vaše dotazy zodpovíme.

 

© Copyright ČESKO-SLOVENSKÝ PLES s.r.o., ART OF WORD s.r.o. a SLOVENSKO-ČESKÁ SPOLEČNOST 2013–2018
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. ROZUMÍM