Informace k bezpečnosti a testování


Ctěné dámy, vážení pánové, vzácní hosté,

děkujeme Vám za Vaši důvěru v těchto výjimečných časech, které nám všem přinesly řadu starostí a omezení, ale také výzev k hledání nových cest a řešení, jež nám umožní opětovný návrat k životu, jak ho máme rádi. Včetně našeho každoročního společného setkávání na Česko-Slovenském plese.

My všichni si přejeme, aby i v současné složité době zůstala výjimečná atmosféra našeho plesu zachována a proběhla v spontánní atmosféře radosti bez jakýchkoliv omezení samotného galavečera. Zároveň však s pocitem bezpečí pro každého návštěvníka plesu.

Proto jsme se po konzultacích s předními odborníky i příslušnými vládními autoritami rozhodli pro jedinou možnou bezpečnou variantu realizace galavečera, která nám všem umožní prožít tento neopakovatelný večer bez jakýchkoliv omezení v podobě nutnosti požadovat nošení roušek, dbání na sociální distanc nebo omezení ve způsobech konzumace a která nám všem současně zaručí, že galavečer nebude postižen potenciálními restrikcemi ze strany státu, jakými jsou stávající omezení, nebo dokonce zákazy konání společenských a kulturně-společenských akcí. 

Konání plesu bez jakéhokoliv omezení v průběhu slavnostního galavečera nám umožní přetestování všech účastníků plesu včetně organizátorů, obslužného personálu, dodavatelů, umělců a samozřejmě Vás, našich ctěných hostů, v den konání Plesu

Výjimka pro akce s účastníky s negativním RT-PCR nebo antigenním testem už od září 2020 umožňuje konání společenských, kulturních a sportovních akcí ve Slovenské republice a obdobný model fungování se připravuje v průběhu jarních měsíců také v České republice.

Celý průběh testování a jeho plynulost zabezpečí produkce společnosti ČESKO-SLOVENSKÝ PLES, s. r. o., spolu s odborným personálem v dostatečném počtu tak, aby testování proběhlo bez komplikací a zdržení. Od Vás budeme potřebovat jen ochotu podpořit naše společné úsilí a 30 minut Vašeho času v průběhu dne. O vše ostatní, včetně nákladů spojených s testováním, se postaráme my.

Všechny potřebné informace a detaily k průběhu testování obdržíte na svou e-mailovou adresu nejpozději dva týdny před konáním Plesu, abyste měli možnost naplánovat si své aktivity v den konání plesu podle svých potřeb.

Na oficiálních webstránkach Česko-Slovenského plesu www.ceskoslovenskyples.cz k dispozici kontaktní formulář, kde se budou hosté plesu moct zaregistrovat k odběru informací k průběhu a organizaci testování.

Přihlaste se, prosím, nebo se už dnes zaregistrujte na webstránkach www.ceskoslovenskyples.cz v sekci Kontakt k odběru novinek a my Vám potřebu registrace připomeneme zasláním e-mailu na Vámi uvedenou adresu.

Ctěné dámy, vážení pánové,

děkujeme za Vaši důvěru a podporu a těšíme se na Vás v Obecním domě v Praze.

 

 

© Copyright ČESKO-SLOVENSKÝ PLES s.r.o., ART OF WORD s.r.o. a SLOVENSKO-ČESKÁ SPOLEČNOST 2013–2021  
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. ROZUMÍM