Pro návštěvníky Česko-Slovenského plesu 2019 jsme připravili i možnost ubytování ve vybraných hotelech za speciální cenu. Jedná se o partnerské hotely Česko-Slovenského plesu:

 

K+K Hotel Central 4*  se nachází v Hybernské ulici jen několik kroků od Prašné brány a Obecního domu (3 min.). Vyniká unikátní kombinací secesní a moderní architektury. Hotel nabízí 127 klimatizovaných pokojů v kategoriích Classic a Executive s veškerým vybavením čtyřhvězdičkové kategorie. V ceně nabídky je zahrnutá bohatá bufetová snídaně servírovaná v bývalém divadelním sále, internetové připojení a volné chvíle můžete naplnit aktivním odpočinkem v hotelovém fitness se saunou.

Pro rezervaci ubytování v K+K Hotel Central 4* za speciální cenu 105 €/noc a to nejen v den konání akce, ale i v termínu 13.-20.2.2019 použijte link s proklikem zde.

Rezervaci ubytování v K+K Hotelu Central 4*  za zvýhodněnou cenu můžete udělat také na webových stránkách hotelu  https://www.kkhotels.com/cs/prague/hotel-central  a jako promo kód uveďte "CZSK".

 

K+K Hotel Central

K+K Hotel Fenix 4* – Svojí polohou v pulzujícím centru Prahy v bezprostřední blízkosti Václavského náměstí je K+K Hotel Fenix moderním hotelem pro hosty hledající klidnou oázu v jinak rušné části města. Klienti ocení ubytování v nově zrekonstuovaných pokojích, osobní přístup, vynikající kvalitu služeb a dopravní dostupnost. V ceně ubytování je skvělá bufetová snídaně, připojení k internetu a vstup do sauny a posilovny. Možnost parkování v hotelové garáži za poplatek.

Pro rezervaci ubytování v K+K Hotel Fenix 4* za speciální cenu 95 €/noc platí v termínu 13.-20.2.2019, použijte link s proklikem zde.

Rezervaci ubytování v K+K Hotelu Fenix 4*  za zvýhodněnou cenu můžete také udělat na webových stránkách hotelu  https://www.kkhotels.com/en/prague/hotel-fenix  a jako promo kód uveďte "CZSK".

K+K Hotel Fenix

 

Hotel Clement Prague 4* se nachází v Klimentské ulici na Praze 1, v klidné a bezpečné lokalitě v historickém centru  jen 8 minut pěšky od Obecního domu, místě konání plesu.

Hotel Clement nabízí klimatizované pokoje s kabelovou TV. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.

Hotel Clement podává každé ráno od 6,30 do 10,30 hodin bohatou snídani formou bufetu. Ráno po plese, lze snídani objednat do 12 hod na pokoj, hosté dostanou informaci při check-inu.

Další služby hotelu: - parkování v hotelové garáži (rezervace je nutná, 27 €/noc).  – transfer hotelovou limuzínou z/na letiště (rezervace nutná – cena 30 €/1 cesta), praní a žehlení prádla, služby concierge.

 

Pro hosty plesu Hotel Clement 4* nabízí ubytování již od čtvrtka 14/02/2019 do pondělí 20/02/2019 za zvýhodněnou cenu. Ceny za ubytování jsou uveděny včetně snídaně, DPH a poplatků s možností zrušení rezervace bezplatně 24 hod. před příjezdem:  

Rezervaci ubytování v Hotelu Clement 4* za zvýhodněnou cenu můžete udělat přímo přes speciální link Proklik na rezervace zde.

Případně na webových stránkách hotelu  http://www.hotelclement.cz/cs/specialni-nabidky.html a jako promo kód uveďte "ples2019".

Hotel Clement

V případě potřeby dalších informací ohledně ubytování nám napište na e-mail: vstupenky@ceskoslovenskyples.cz a my vám rádi vaše dotazy zodpovíme.

 

© Copyright ČESKO-SLOVENSKÝ PLES s.r.o., ART OF WORD s.r.o. a SLOVENSKO-ČESKÁ SPOLEČNOST 2013–2019
Tyto stránky ukládají soubory cookies, které pomáhají k jejich správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. ROZUMÍM